Varteks i Karić opet uvjerljivi

4. liga Vž-Čk

24. 09. 2018.

Varteks i Veldin Karić i dalje ruše sve pred sobom. U Novom Marofu, pred čak 400 gledatelja, Varteks je s pola gasa svladao domaćina 4:1 uz hat-trick Veldina Karića. Šoštarić je prvi pogodio za vodstvo Varteksa u 18. minuti, poravnao je Vidović samo osam minuta kasnije, a onda je 45-godišnji Karić zabio tri gola: u 34., 40. i 66. minuti. Ovom pobjedom Varteks je zadržao vodeću poziciju na ljestvici.
Varteks u stopu prati odlična Bednja koja je golovima Dvorskog i Ivančića pobijedila Nedelišće i to njegovom terenu.
Dubravka/Zagorac bila je bolja od Omladinca iz Novog Sela Rok 3:2. Već u 1. minuti Dubravku je u vodstvo doveo Toplak, da bi u u 5. minuti poravnao Japanac Yamato. S dva gola Blažija (24. i 73.) domaći dolaze do dva gola prednosti, a malo neizvjesnosti u utakmicu vraća Reich u 73. minuti, no bodovi ipak ostaju u Turčinu.
U Dunjkovcu zanimljiv susret između Međimurca i Nedeljanca. Nedeljanec je dva puta vodio, ali je dva puta Međimurec stigao to vodstvo. Nedeljančane je u vodstvo doveo Rog u 10. minuti, izjednačio je Strahonja u 37., Blaži ponovno dovodi goste do vodstva u 63., a konačnih 2:2 postavlja Kopjar u 75. minuti.

Rezultati 6. kola 4. lige Vž-Čk: Podravina – Jalžabet 3:1, Nedelišće – Bednja 0:2, Polet – Mladost 1:0, Sloga – Rudar 2:1, Dinamo (D) – Pušćine 0:2, Dubravka/Zagorac – Omladinac 3:2, Međimurec – Nedeljanec 2:2, Novi Marof – Varteks 1:4.
Poredak: 1. Varteks 16, 2. Bednja 14, 3. Polet 13, 4. Pušćine 12, 5. Mladost Komet 12 itd.