Stočko treći

Članovi STK Varaždin uspješni na turnirima

07. 05. 2018.

Stolnotenisačice i stolnotenisači Varaždina i dalje nastupaju diljem Hrvatske. Nakon prošlotjednog Masters turnira na kojem je STK Varaždin imao pravu žetvu medalja, ovaj tjedan bio je rezerviran za TOP 12 turnire.
Jelena Vukelić nastupila je u Vrsaru na TOP 12 mlađih kadetkinja i zauzela četvrto mjesto s omjerom pobjeda i poraza 8:3. Pobjednica turnira je Bruna Borovec iz STK Starr.
U Zagrebu se održavao TOP 12 za isti uzrast, ali za dječake. Tamo je član STK Varaždina Matej Stočko zauzeo odlično treće mjesto, dok je Simon Dvorski igrao kategoriju iznad (dvije godine mlađi) i osvojio osmo mjesto. Pobjednik turnira je Luka Lozušić iz GSTK Zagreb.
U Dugoj Resi igrao se TOP 12 juniorki na kojem je nastupila Tena Kovaček iako još kadetkinja i ona je igrala kategoriju iznad svog uzrasta i završila natjecanje na osmom mjestu s omjerom pobjeda i poraza 3:5.
Nakon nastupa mlađih kategorija u petak, 11. svibnja, nastavlja se natjecanje u ženskoj seniorskoj superligi. U dvorani STK Varaždin na srednjoškolcu s početkom u 17 sati igra se prva utakmica polufinala superlige, a u goste dolazi STK Aquaestil iz Duge Rese.