Šesto i sedmo mjesto Katje Bengeri

KKK Varteks

27. 06. 2016.

Članovi Kajak kanu kluba Varteks Katja Bengeri, Maja Štimac, Roko Bengeri i Nikola Mavrić nastupili su u subotu i nedjelju na utrkama Europskog kupa u slalomu za mlađe dobne kategorije koje su održana na rijeci Soči u Solkanu u Sloveniji.

U subotu je održana prva utrka slaloma. U kajaku jednosjedu Katja Bengeri zauzela je 11. mjesto te se uvrstila u finale koje je završila kao 15., dok je Maja Štimac u kajaku jednosjedu završila na 26. mjestu, a Roko Bengeri u kajaku jednosjedu završio je na 50. mjestu. Katja Bengeri vozila je slalom i u disciplini kanu jednosjed koji je završila na 7. mjestu.

U nedjelju je održana druga utrka slaloma. U kajaku jednosjedu Katja Bengeri zauzela je 14. mjesto, dok je Maja Štimac završila na 24. mjestu. Roko Bengeri u kajaku jednosjedu nije završio utrku. Katja Bengeri vozila je slalom i u disciplini kanu jednosjed, a završila je na 6. mjestu. Nikola Mavrić nije nastupio.