Plivači Baroka osvojili šest medalja u Zagrebu

Grand Prix ZPK

24. 04. 2017.

Proteklog vikenda u Zagrebu je održan 16. Grand Prix „ZPK“ miting na kojem je sudjelovalo 290 natjecatelja iz 25 klubova Slovenije, BiH i Hrvatske, a među njima i osam plivača varaždinskog Broka: Mario Vlahinja, Neven Lončarić, Luka Cvetko, Hrvoje Smontara, Elena Škrapec, Lea Ćelić, Mirta Piskač i Martina Štefinec. Uz odlične rezultate osvojeno je 6 medalja.
U kategoriji mlađih juniorki Martina Štefinec osvojila je 3. mjesto na 100 m prsno i 2. mjesto na 50 m prsno. U kategoriji juniorki Mirta Piskač je osvojila tri srebra, na 50 m, 100 m i 200 m prsno. U napetoj utrci na 200 m prsno zlato je izgubila za 22 stotinke sekunde. U kategoriji juniora Luka Cvetko je osvojio srebro na 50 m slobodno, dok je na 200 m slobodno isplivao B normu za državno prvenstvo.