Patrik Grđan postao državni prvak, Florijanić osvojio broncu

KBK Mladost Varaždin

09. 04. 2019.

Borci Kickboxing kluba Mladost Varaždin Patrik Grđan i Valentino Florijanić nastupili su na prvenstvu države u kickboxingu održanom ove subote u Kostreni.
Patrik je nastupio u kategoriji do 71 kg i pobijedio u svim borbama te postao prvak države. Startao je u četvrtfinalu u iznimno jakom meču protiv Noe Režića, nametnuo je svoj način borbe i uvjerljivo pobijedio s 3:0 odlukom sudaca. U polufinalu je svladao Kristijana Komljenovića prekidom u prvoj rundi tehničkim nokautom, a u finalnoj, ujedno i posljednoj borbi večeri, ponovno je s 3:0, odlukom sudaca, pobijedio Filipa Ivešića.
Valentino je nastupio u kategoriji do 81 kg te u četvrtfinalu pobijedio prekidom u trećoj rundi Andreja Grubešića, dok je u polufinalu izgubio protiv nešto iskusnijeg Petra Topića i okitio se brončanim odličjem.
Svi borci bili su iznimno jaki, što pokazuje kvalitetu održanog prvenstva, a kategorije su brojile i po 14 boraca. Borce su vodili treneri Emerik Večerić i Anđelko Mladenović.