Odlični u Kobaridu

KKK Varteks

15. 07. 2018.

Natjecatelji Kajak kanu kluba Varteks – Roko Bengeri, Nikola Novosel i Klara Dvorski, nastupili su na utrci Slovenskog pokala u slalomu za mlađe dobne kategorije koja je održana na rijeci Soči u Kobaridu u Sloveniji. U konkurenciji više od stotinu natjecatelja iz Slovenije, Italije i Hrvatske ostvareni su odlični rezultati.
U kategoriji starijih kadeta Roko Bengeri je u disciplini kanu jednosjed (C-1) osvojio drugo mjesto, a u disciplini kajak jednosjed (K-1) bio je treći.
Kod starijih kadetkinja Klara Dvorski je u disciplini kajak jednosjed (K-1) zauzela 8. mjesto, a isto mjesto je zauzeo Nikola Novosel u disciplini K-1 juniori.
Sljedećeg vikenda Katja Bengeri nastupiti će u reprezentaciji Republike Hrvatske na svjetskom juniorskom prvenstvu u slalomu koje se održava u mjestu Ivrea u Italiji.