Naslov državnog prvaka i viceprvaka

Sportski plesni klub Valcer

04. 02. 2019.

Nakon zimske stanke, Sportski plesni klub Valcer je sa svojim mladim predstavnicima sjajno započeo i novu 2019. godinu.
Na Prvenstvu Republike Hrvatske u standardnim plesovima, održanom u nedjelju u Sisku, osvojili su naslov državnog prvaka, viceprvaka, četvrto i šesto mjesto.
Naslov državnog prvaka u kategoriji Osnovci – pojedinci za 2019. godinu u standardnim plesovima, osvojila je Vida Jurak.
Najmlađi predstavnici u kategoriji mlađih osnovaca, Andrej Gregurinčić i Lorena Garojević, ponosno nose naslov viceprvaka Republike Hrvatske, dok su njihovi stariji kolege Teo Patačko i Stefani Hrman u iznimno jakoj kategoriji mladeži, nakon polufinala, u finalu osvojili četvrto mjesto.
Eugen Sekovanić i Kiara Habunek, debitatni u kategoriji mlađe mladeži, nakon otplesanog polufinala i kvalifikacijom u finale, osvojili su šesto mjesto.
Rezultat je to iznimno kvalitetnog i predanog rada u Sportskom plesnom klubu Valcer.