Konačno pobjeda Koke

Koka - Osijek 29:24

22. 10. 2018.

Konačno su i Kokice, nakon tri uzastopna poraza, našle “žrtvu” i ostvarile drugu pobjedu u prvenstvu. Svladale su posljednjeplasiranu ekipu Osijeka, koja je još uvijek bez bodova, rezultatom 29:24 (11:14).
Cijelo prvo poluvrijeme Osječanke su vodile i kidale živce malobrojnim domaćim navijačima. U jednom trenutku bilo je i pet razlike za gošće, ali onda je u nastavku uslijedio preokret. U prvih deset minuta drugog dijela Koka je igrala kao preporođena. Napravila je seriju 6:1 i usmjerila tijek utakmice na svoju stranu. Osječanke su držale priključak do 50. minute, a onda je proradila Silvija Masnić i vodila svoje do pobjede. Upravo je Masnić bila najefikasnija igračica sa 7 golova, Domjan je postigla 6, Jalušić i Čurić 4, Blažek i K. Mrazović 3, a Furjan i Papac po 1 gol. Kod gošći najefikasnija je bila Ivan Zim sa 10 golova.
Ovom pobjedom Koka se probila na 7. mjesto prvenstvene ljestvice.