Ivančica dohvatila Bednju

1. ŽNL

25. 10. 2016.

Ivančica je teškom mukom došla do bodova protiv tvrdog i neugodnog Rudara. Tek u završnici utakmice uspjeli su slomiti otpor dečki iz Ladanja. Prvi gol postigao je Mendaš u 78. minuti iz jedanaesterca, a konačnih 2:0 djelo je Gregura u zadnjim trenucima.
Neugodno je iznenadio Polet iz Cestice koji je neočekivano izgubio u Slokovcu. DomaćaSloga iznenadila je pomalo nonšalantne goste i golovima Klekara u 6. i 65. te Matijašecau 73. minuti povela 3:0. Tek tada su se trgli Cestičani, ali uspjeli su samo preko Boraka u 83. i Humeka u 88. minuti smanjiti na 3:2. Za izjednačenje je ostalo premalo vremena.
Drava je golovima Dragoljuba i Mihaela Jerebića, u 34. i 69. minuti, došla do tri boda u Turčinu protiv Dubravke/Zagorca i tako se probila do 4. mjesta na prvenstvenoj ljestvici.
Zbog tragične pogibije mladog nogometaš iz Šemovca utakmica između Bednje i Mladosti je odgođena, a odigrat će se po završetku jesenskog dijela prvenstva.

Rezultati 10. kola Prve ŽNL: Ivančica – Rudar 2:0, Dubravka/Zagorac – Drava 0:2, Sloga – Polet 3:2, Podravac – Obreš 0:1, Mladost (M) – Plitvica (S) 1:1, Budućnost – Lepoglava 3:0. Bednja – Mladost (Š) odgođeno

Poredak: 1. Ivančica 23, 2. Bednja 23 (utakmica manje), 3. Polet 16, 4. Drava 15, 5. Plitvica Selnik 15 itd.