Druga mjesta mladih stolnotenisača Varaždina

47. otvoreno prvenstvo Varaždina

14. 11. 2017.

Protekli vikend u varaždinskoj gradskoj sportskoj dvorani na Dravi, popularnoj Areni, u organizaciji STK Varaždina, održano je 47. otvoreno prvenstvo Varaždina u stolnom tenisu za mlađe kategorije.
Ovogodišnje izdanje održano je 13. put pod imenom Memorijal Mirko Abramović. U osam kategorija nastupilo je preko 450 natjecatelja iz ovog dijela Europe.
U ekipnom dijelu natjecanja u konkurenciji najboljih kadetkinja ekipa STK Varaždina, Lucija Sitar i Tena Kovaček, osvojila je drugo mjesto. Isti plasman ostvarila je kombinacija STK Starr i STK Varaždin, Bruna Borovec i Jelena Vukelić, u konkurenciji mlađih kadetkinja.
U pojedinačnoj konkurenciji, među najmlađim kadetima Simon Dvorski bio je drugi. Posljednjeg dana natjecanja Jelena Vukelić izgubila je u četvrtfinalu među mlađim kadetkinjama, dok je u istoj kategoriji među dječacima Matej Stočko zaustavljen u drugom kolu, a Viktor Kukolja nije prošao svoju kvalifikacijsku grupu.