Dabrovima samo bod

Gorica - Varaždin 1930 26:26

14. 11. 2016.

Gorica je opet ispala crna mačka za Dabrove. U utakmici 7. kola Premijer lige Varaždinci su samo remizirali sa starim znancima, iako su dva boda praktički imali u džepu. Završilo je 26:26.
Cijelo prvo poluvrijeme Gorica je vodila s golom do dva prednosti, da bi ga onda okončala s čak tri gola viška (15:12). Već u četvrtoj minuti drugog dijela Varaždin je stigao njihovo vodstvo (16:16) i nakon toga se igralo praktički gol za gol. Malo je vodila Gorica, pa onda Varaždin da bi onda pet minuta prije kraja došao do obećavajućih 26:24.
Međutim domaćin je golovima Ferenčine i Ćavara izjednačio, Dabrovi su imali vremena opet doći do vodstva, imali su dva napada koja nisu iskoristili. Gorica je potom imala zadnji napad, nije uspjela zabiti i završilo je podjelom bodova. Možda i najrealnije.
– Cijelo vrijeme smo se mučili, nismo imali tečnosti u igri, a kad smo stigli i prestigli Goricu nismo tu prednost znali sačuvati. Žao mi je zbog gubitka boda i čini mi se da smo ovim rezultatom mi na većem gubitku. No kad uzmemo u obzira da je Gorica imala zadnji napad za pobjedu dobro je i završilo. Mislim da je rezultat realan – kratak je bio lijevo krilo GRK Varaždina Ante Tokić.

Gorica – Varaždin 1930 26:26 (15:12)

Velika Gorica – dvorana Srednje Strukovne škole. Suci: Cindrić, Gonzurek.
Gorica: Curek, Dijanić, Sladojev (8), Ceković 4, Borić, Ferenčina 5, Horvačić, Krstanović 1, Matić, Nedić, Vladušić, Ćavar 8, Bura 6, Božiček, Buhinček 2.
GRK Varaždin: Špikić (11), Črnila, Šipić 8, Zobec 3, Trojko, Vincek, Vujović, Vidaček 3, Šuker, Tokić 6, Laljek 1, Huđ 1, Hirš, Levak, Obranović 4.
Sedmerci: Gorica 5/5, Varaždin 3/3. Isključenja: Varadžin 4 minute, Gorica 4 minute.

Nakon 7 odigranih kola Dabrovi drže 4. mjesto na tablici s 9 osvojenih bodova. U 8. kolu, 19. studenog, ugostit će Umag.