Pobjede Slobode ŠN i Mladosti (Vž)

Županijske nogometne lige

29. 10. 2018.

Ivančica je opet, drugi puta za redom, remizirala. U Kućanu Donjem protiv Zelengaja odigrala je 2:2. Poveli su Ivančani autogolom Ismajlovskog u 39. minuti, poravnao je Mlakar u 51., a onda je u 60. minuti Tomislav Jagić donio novu prednost. Ipak, Zelengaj im je uzeo dva boda iz jedanaesterca kojeg je realizirao Hudoletnjak u 79. minuti. U susjedskom derbiju u Gojancu, Budućnost je slavila protiv Plitvice 2:1. Martinez je doveo goste u vodstvo u 38. minuti, izjednačio je Melnjak u 42., ali je Kuhta u 72. iz jedanaesterca postavio konačnih 2:1 za dečke iz Vidovca. Varaždinska Sloboda u dobroj je formi. Opet je bila efikasna i dobila treću tekmu za redom svladavši Polet iz Cestice 4:0. Hat-trick postigao je Kutnjak, a jednom se u strijelce upisao Mikulec.
Dobru formu i također treću pobjedu za redom, u Drugoj ŽNL, ostvarila je varaždinska Mladost. U Trnovcu je pobijedila domaće Trnje 2:0 golovima Zormana u 33. i Hlada u 42. minuti.

Prva ŽNL, 10. kolo: Obreš – Sloboda (T) 2:2, Zelengaj – Ivančica 2:2, Plitvica (G) – Budućnost 1:2, Polet (T) – Plitvica (S) 4:1, Mladost (M) – Podravac Kitro 6:1, Vinica – Drava 5:1, Sloboda ŠN – Polet Cestica 4:0.
Poredak: 1. Ivančica 26, 2. Budućnost 20, 3. Zelengaj 19, 4. Polet (T) 18, 5. Vinica 17, 6. Obreš 15, itd.
Druga ŽNL, 10. kolo: Trnje – Mladost (Vž) 0:2, Zadrugar –Rudar 5:1, Čevo – Mladost (VT) 7:0, Dinamo (B) – Mladost (Š) 1:0, Novakovec – Mladost (S) 0:1, Radnički – Lepoglava 2:1, Beretinec – Dinamo 01 2:0.
Poredak: 1. Mladost (S) 25, 2. Zadrugar 23, 3. Beretinec 21, 4. Mladost (Vž) 20, 5. Radnički 19, 6. Novakovec 15, itd.
Treća ŽNL, 10. kolo: Sračinec – Orač 1:5, Klenovnik – Omladinac 11:0, Nova Ves – Podravac 2:0, Vratno – Vindija 1:3.
Poredak: 1. Orač 27, 2. Nova Ves 24, 3. Klenovnik 16, 4. Omladinac 13, 5. Podravac 9 itd.