Završila 24. ZBL Ivančica, pobjednici Štefanić i Heged

TK Marathon 95 Varaždin

15. 02. 2021.

Na Valentinovo je održano posljednje kolo 24. Zimske brdske lige Ivančica, koju organizira varaždinski Trkački klub Marathon 95.

Organizatori su ovoga puta kombinirali kronometarsku utrku, a šlag na tortu bio je zajednički start najboljih 10 u muškoj konkurenciji koji su na taj način izravno mogli odmjeriti snage.

Od ukupno 41 muškaraca, prva tri mjesta zauzeli su članovi kluba AK Rudolf Perešin. Najbrži je bio, ujedno i novi ukupni pobjednik – Nikola Štefanić s vremenom 50:22. Drugi je utrku završio Dražen Dinjar s vremenom 51:01, a treće mjesto je zauzeo Neven Čorko s vremenom 51:03.

Od ukupno devet žena, kao i na svim dosadašnjim kolima, najbrža je bila Andrea Heged (BK Puls) koja je s rezultatom 1:04:15 učvrstila prvo mjesto u ukupnom poretku žena. Drugo mjesto je zauzela Suzana Dinjar (AK Rudolf Perešin) s vremenom 1:09:20, a treće mjesto je pripalo Ivani Merc (AK Koprivnica) koja je u cilj utrčala s vremenom 1:11:51.

S posljednjim kolom kompletiran je poredak po kategorijama kao i poredak najboljih u sezoni 2020./2021.

Ukupni poredak žene: Andrea Heged (BK Puls), Ivančica Jež (AK Zabok), Vanja Rupčić (AK Koprivnica). Ukupni poredak muškarci: Nikola Štefanić (AK Rudolf Perešin), Krešimir Balaško (AK Svetice Zagreb), Žarko Pozder (AK Varaždin).

Ukupne rezultate možete pogledati na stranici TK Marathon 95.