Varteks bez bodova na teškom gostovanju u Svetom Martinu na Muri

NK Varteks

30. 10. 2021.

Bumbari nisu uspjeli doći do bodova kod Poleta koji je s 3:0 odnio pobjedu u 11. kolu 3.HNL Sjever.

Nažalost, iako je pred ekipom bilo teško gostovanje kod drugoplasirane momčadi prvenstva, trener Orehovec nije mogao računati na dosta igrača – zbog ozljeda i kartona dostupni nisu bili Nježić, Vajagić, Benković te Leon i Mauro Benko, uz tek oporavljene Režića i Tomaškovića koji su vukli ozljede.

Varteks je stoga utakmicu započeo s pomlađenim sastavom: Kanižaj – Radić, Režić, Vitković, Malarić, Novko, Tomašković, Kos, Kukec, Antolek i Rožmarić. Na klupi su bili Perši, Dvanajščak, Lukan, Jazbec te 16-godišnji Noa Lukačić.

Na poluvrijeme se otišlo s prednošću Poleta (Glavica, 20. minuta), dok je u drugom dijelu na 2:0 povisio Cimerman, a rezultat je zaključio ponovno Glavica u 90. minuti.

I u sljedećem kolu Varteks čeka teško gostovanje i to u Ždralovima kod Mladosti.