U utakmici bez rezultatskog značaja pobijedila Dubrava

GRK Varaždin 1930 - Dubrava 29:36

09. 03. 2019.

Varaždin i Dubrava večeras su u Graberju odigrali praktički revijalnu utakmicu. Iako se igralo za bodove, oni niti jednima, niti drugima, nisu ništa značili. Dubrava je osigurala prvo mjesto i Ligu za prvaka, a Varaždin mora u Ligu za ostanak. Tako je utakmica bila lišena onog rezultatskog značaja.
Prvo poluvrijeme mladi Dabrovi dobro su se nosili sa Zagrepčanima. U 17. minuti imali su 11:8, ali su do kraja poluvremena gosti uspjeli okrenuti vodu na svoj mlin i završiti ga vodstvom 17:16. U nastavku Dubrava stalno vodi s dva do tri gola razlike, Varaždin dva puta dolazi na minus jedan, ali ključni trenuci dogodili su se između 40. i 45. minute kada je Dubrava otišla na plus pet i sve je bilo jasno.

GRK Varaždin 1930 – Dubrava 29:36 (16:17)
GRK Varaždin 1930: Baranašić (2), Meštrić (10), Črnila, Novak, Vojnović 2, Divjak 1, Hrman 6, Vidaček 8, Puček, Budinski 1, Artić, Tači, Matić, Vujović 1, Trojko 8, Kaštelan 2.
Dubrava: Šutalo (5), Marković (8), Sirotić 11, Ivanković 8, Volar 2, Zunac, Radoš 1, Krišto, Hančić, Šeremet, Topić 3, Godec 2, Turčić 4, Medić, Družinec, Račić 5.
Sedmerci: Varaždin 5/6, Dubrava 5/5. Isključenja: Varaždin 4, Dubrava 2 minute.