Toplak nakon remija s Istrom: „Činjenica je da sam taoc nekih igrača i to moram u korijenu sasjeći”

NK Varaždin

28. 11. 2020.

NK Varaždin danas je na svom stadionu odigrao neriješeno 1:1 s Istrom 1961, a izjednačujući zgoditak gosti su postigli u 97. minuti utakmice iz penala.

Gol za domaćine postigao je Obregon u 51. minuti susreta.

Trener Samir Toplak nije bio toliko razočaran rezultatom, koliko nekim drugim stvarima.
-Rezultat je realan. Gledajući prvo poluvrijeme gdje smo se malo „pokakali”, onda smo se malo presložili pa smo počeli igrati, oni su bili bolji prvo poluvrijeme, mi drugo i rezultat je realan. Činjenica je da sam taoc nekih igrača i to moram u korijenu sasjeći – rekao je Toplak, a na pitanje novinara vezano uz priliku Posavca da riješi utakmicu nije želio odgovoriti, odnosno rekao je da to ne želi komentirati te dodao:
-Idemo dalje trenirati, bod smo osvojili i to je to. Previše puta se neke stvari događaju i moramo to sasjeći. Ne želim biti taoc nekih igrača.