Pobjednici Slunjski i Horvat

Utrkom na 1500 metara po bedemima i oko Starog grada u Varaždinu završila je 7. sezona Ultra lige.

31. 10. 2015.

27 trkača i trkačica nastupilo je u atraktivnoj utrci, a pobijedili su Igor Goričanec, član Atletskog kluba Sloboda iz Varaždina, s vremenom 5.15, te Božica Horvat iz Atletskog kluba Međimurje s rezultatom od 6.53. Drugi je u muškoj konkurenciji bio Vanja Canjuga (5:44), a treći Igor Golec (5.53). Drugo i treće mjesto osvojile su članice Trkačkog kluba Marathon 95 Jelena Domislović (7.21) i Renata Korošic (7.46).
Ukupni pobjednik ovogodišnje Ultra lige je Vladimir Slunjski, član SRD 315 Sjeverozapad, koji je u osam kola osvojio 703 boda. Drugo mjesto pripalo je gostu iz Slovenije Primožu Mešku sa 647 bodova, a treće Franji Korošicu sa 640 bodova. Inače, ove je godine sudjelovalo točno 100 natjecatelja koji su odradili 254 nastupa u osam kola što daje prosjek od 32 trkača po kolu.
Kod žena je pobjednica Božica Horvat s osvojenih 590 bodova u šest kola. Viktorija Sakač je osvojila 562 boda, a Renata Korošic 388. 25 žena ostvarilo je 52 nastupa.