Kokice bolje od Umaga

Koka - Umag 35:31

07. 04. 2019.

U utakmici s puno golova, nešto slabijih obrana, Koka je pobijedila Umag 35:31 (17:16).
Prvih petnaestak minuta bilo je, više-manje, izjednačeno, a onda su Kokice u 18. minuti došle do plus četiri (12:8). Nisu uspjele to vodstvo zadržati pa su Umažanke za četiri minute došle do izjednačenja. Ipak, prvo poluvrijeme riješile su u svoju korist minimalnim vodstvom. U prvih osam minuta drugog poluvremena odlučnija igra urodila je plodom, stvorena je prednost od pet razlike i više nije bilo dileme oko pobjednika.
Ovom pobjedom Koka je zadržala peto mjesto na prvenstvenoj ljestvici s dva boda zaostatka za četvrtim Bjelovarom.
Najefikasnija kod Koke bila je Katarina Mrazović s 9 golova, Suzana Furjan je postigla 7, Domjan 6, Čurić 5, Blažek 4, Jurčić 2, Jalušić i Balajić po jedan gol. Vratarka Beličev imala je 9 obrana. U redovima Umaga najefikasnije su bile Ana Jajčević s 10 i Andrea Pavković sa 6 golova.