Hladnik i Zidarić najbrži na 10. cross utrci Lančić-Knapić

AK Varaždin

11. 06. 2019.

U nedjelju, u organizaciji DŠR Lančić-Knapić, u Knapiću je održana 10. cross utrka Lančić-Knapić. Na glavnoj cross utrci (5 km), u konkurenciji 59 trkača (42 muških, 17 ženskih) nastupilo je i više članova Atletskog kluba Varaždin koji su ostvarili zaista vrijedne rezultate.
U muškoj konkurenciji uvjerljivo je pobijedio sve bolji Andrej Hladnik koji je ujedno postavio i novi rekord staze koji sada iznosi 19:19. Drugo mjesto osvojio je Saša Horvat iz AK Međimurje (20:47), a na 3. mjestu im se na pobjedničkom postolju priključio još jedan član AK Varaždin Dinko Solić (21:43).
U ženskoj konkurenciji pobijedila je članica AK Varaždin Mirjana Zidarić (26:27) ispred Bojane Radovan (27:39) dok je treće mjesto osvojila također članica kluba Anica Lacković (29:23).
Rezultati ostalih članova AK Varaždin: žene – 6. Jasenka Šimunčić (31:47) i 13. Biserka Buhin (36:30); muški – 9. Goran Šimunčić (23:42), Melko Cuglar (24:01), 22. Nikola Stepan (26:54) i 32. Filip Njegovec (29:56).