Dabrovi uzvratili Dravi za subotnji poraz u Graberju

Drava - GRK Varaždin 1930 24:26

10. 01. 2019.

Bez Novaka i Špruka, koji su još uvijek na poštedi zbog ozljeda, bez Baranašića, Tačija i Vojnovića koji su na pripremama s kadetskom reprezentacijom, te bez Budinskog i Kranjeca koje trener Duka Puljević nije vodio zbog nezalaganja, rukometaši GRK Varaždin 1930 u Ptuju su svladali slovenskog drugoligaša Dravu 26:24 (13:12) i tako joj uzvratili za subotnji poraz u Graberju.
I dok je prvo poluvrijeme bilo većinom u egalu, u nastavku su Dabrovi uglavnom vodili. Vratari Črnila i Meštrić bili su vrlo dobri, a oni najiskusniji, Vujović, Vidaček i Trojko, sigurno su vodili svoju momčad prema pobjedi. Treba napomenuti kako je trener Puljević posljednjih 20 minuta priliku dao svim mladim igračima rođenim 2000. godine.