AK SLOBODA Četiri medalje na Dvoranskom prvenstvu Hrvatske

AK Sloboda

01. 03. 2021.

U subotu 27. veljače, u Zagrebu je održano Dvoransko prvenstvo Hrvatske, na kojem je Atletski klub Sloboda iz Varaždina imao 10 predstavnika.

Najuspješnija natjecateljica je bila Rahela Lešćak koja je na 400 m osvojila 2. mjesto s novim osobnim rekordom 55,89. Odmah iza Rahele se plasirala Tajana Židov osvojivši 3. mjesto s novim osobnim rekordom 56,18.

Najuspješniji natjecatelj je bio Martin Mlinarić koji je u skoku u vis osvojio 2. mjesto s novim osobnim rekordom 2,06. Nadomak medalje je bio Karlo Marciuš koji je na 400 m osvojio 4. mjesto istrčavši osobni rekord 49,06.
Muška štafeta 4×400 m u sastavu Karlo Marciuš, Valentino Bečeheli, Marko Kušter, David Šalamon je također bila uspješna osvojivši 2. mjesto s rezultatom 3:21,28.