Zelengaj remizirao, Plitvica i Nedeljanec izgubili

4. liga

09. 10. 2017.

Plitvica je teško stradala u županijskom derbiju u Beletincu. Bednja je Gojančanima uvalila pet komada, a strijelci su bili dvaput Puškadija, Kulji, Lučić i Klopotan iz jedanaesterca. Čini se da se Plitvica vraća staroj „normi“ od pet primljenih golova po tekmi s početka prvenstva. U dosadašnjih osam kola „inkasirali“ su 32 gola.
Zelengaj se malo pribrao nakon dva uzastopna poraza u kojima je primio čak 13 golova (7 od Plitvice i 6 od Međimurca), ali je doma odigrao samo 2:2 sa Slobodom. Gosti su poveli preko Fergaša već u 5. minuti, izjednačio je Soldatek u 40., da bi Vrbanec u 58. ponovno doveo Slobodu u prednost. Ipak Hudoletnjak je u 72. minuti iz penala poravnao na 2:2.
Nedeljanec je protiv preloške Mladosti dvaput imao prednost, ali je onda dozvolio gostima da preko Balenta i Denisa Vuka dođu do punog plijena.
Rezultati 8. kola Četvrte lige Varaždin – Čakovec: Polet – Rudar 2:0, Zelengaj – Sloboda 2:2, Nedelišće – Pušćine 4:0, Sloga – Međimurec 3:5, Novi Marof – Podravina 1:3, Dinamo – Jalžabet 3:0, Nedeljanec – Mladost 2:3, Bednja – Plitvica 5:0.
Poredak: 1. Polet 20, 2. Podravina 19, 3. Nedelišće 19… 12. Zelengaj 7, 13. Plitvica 6, 14. Nedeljanec 5 itd.