Varaždin bez problema svladao Jalžabet

Polufinale Kupa ŽNS

11. 04. 2019.

U prvoj polufinalnoj utakmici Županijskog nogometnog Kupa nije bilo nikakvog iznenađenja. Na lijepom igralištu SC Jalžabet istoimeni domaćin, inače član 4. lige Varaždin – Čakovec, poražen je od drugoligaša Varaždina 4:1.
Trener Varaždina Branko Karačić priliku je, kao i u prijateljskim utakmicma koje prakticira tijekom tjedna, dao igračima s manjom minutažom u prvenstvu kao i onima koji su zbog ozljeda ili kartona preskočili zadnji susret. Naravno, isprobani su i neki juniori poput sve boljeg Svena Goluba koji se upisao u strijelce u posljednjoj minuti ove utakmice.
Uzvratni susret između Varaždina i Jalžabeta odigrat će se 7. svibnja na Varteksovom stadionu, dok će drugi polufinalni par, Bednja i Nedeljanec, svoj prvi susret odigrati sljedeće srijede, 17. travnja.

Jalžabet – Varaždin 1:4 (0:3)
Jalžabet – igralište SC Jalžabet. Gledatelja: 350. Sudac: Babić (Vž). Pomoćni: Šprem, Kobzinek (Vž).
Strijelci: 0:1 Težak (15), 0:2 Kolarić (42), 0:3 Vuk (45-11m), 1:3 Vrbek (63), 1:4 Golub (90).
Jalžabet: Špicer, Petrovečki, Možanić, Vrbek, Hanc (od 83. Franjčić), Bručić (od 60. Šamarija), Šaško, Žugec, Modrić, Car, Friščić.
Varaždin: Gavranović, Mašić, Vuk, Težak, Sambolec (od 72. Perković), Senić (od 46. Zebić), Ossei (od 72. Črnko), Kolarić, Havelka (od 46. Šiljić), Crnčec, Fučak (od 46. Golub).