Uvjerljiva Koka

Split 2010 - Koka 20:28

27. 09. 2016.

Uvjerljivu pobjedu ostvarile su rukometašice Koke u 2. kolu prvenstva svladavši domaći Split 2010 s visokih osam golova razlike, 28:20 (14:7).
Kokice su odlučno ušle u utakmicu sa željom da osvoje bodove. Domaće igračice odoljevale su samo prvih dvadeset minuta i rezultata 6:5 za Koku, a onda je počeo „uragan“. U samo pet minuta Slivija Masnić, Ivana Dragišić dva puta, Tea Jalušić, Janja Golubić i Elena Halili napravile su seriju od 6:0, povele 12:5 i riješile utakmicu. Splićanke se nakon toga više nisu uspjele niti približiti.
Tea Jalušić bila je najefikasnija kod Koke s 8 golova, Dragišić je postigla 7, Masnić 6, Halili 3, a Balajić, vratarka Golubić, Tomić i Babić po jedan gol. Janja Golubić je na vratima skupila 13 obrana. Kod Splita najefikasnija je bila Renata Kežić sa 8 golova.