Šok terapija nije pomogla

Sisak - Kitro Varaždin 3:0

11. 12. 2017.

Šok terapija, Paun umjesto Kleina, koju su svojim igračima priredili predsjednik Martinčević i ostatak Uprave nije dala rezultata. Kitro je u 11. kolu Superlige doživio novi neugodan poraz i to od izravnog konkurenta u borbi za ostanak. Sisak je slavio s uvjerljivih 3:0, po setovima 25:20, 25:21 i 25:21.
U prvom setu Sisak je mlade varaždinske odobjkaše “ubio” servisom. Loš prijem nije mogao proizvesti dobar napad i to je presudilo. U drugom setu taj se prijem donekle popravio, međutim sitne pogreške odnijele su i ovaj set. U trećem je Kitro vodio 16:13, ali nije to vodstvo uspio zadržati, ponovno greška za greškom i Sisak dolazi do ukupne pobjede. Šteta, vjerojatno bi ih dobitak tog trećeg seta “digao” i pitanje je kako bi se stvari dalje odvijale.
Rezultati 10. kola odbojkaške Superlige: Rijeka – Medicinar 3:1, Mursa – HAOK Mladost 1:3, Centrometal – Mladost Ribola 0:3, Sisak – Kitro 3:0.
Poredak: 1. HAOK Mladost 29, 2. Mladost Ribola 23, 3. Rijeka 18, 4. Centrometal 13, 5. Medicinar 12, 6. Mursa 10, 7. Sisak 10, 8. Kitro varaždin 2.
U 11. kolu, sljedećeg vikenda, Kitro će u lokalnom derbiju ugostiti Centrometal.