Slobodi gradski derbi, Udarnik uvjerljiv

Županijske nogometne lige

11. 09. 2017.

Vodeći dvojac Prve ŽNL, Ivančica i Dubravka/Zagorac, ostvario je pobjede. Ivančica doduše tijesno, golom Leona Gregura u 44. minuti svladala je Budućnost, dok je udružena Dubravka/Zagorac bila uvjerljiva protiv Obreša 3:0, s dva gola Blažija i jednim Toplaka.
U Drugoj ligi derbi su odigrali gradski rivali Sloboda ŠN i Mladost. Pred nekih stotinjak gledatelja slavila je Sloboda 2:0, a strijelci su bili Oskoruš (ag) u 11. i Habek u 61. minuti.
U Trećoj ŽNL uvjerljiv je bio Udarnik iz Kućana Gornjeg koji je na gostovanju u Vratnom ostvario visoku 5:0 pobjedu uz četiri gola Damira Lončarića i jednim Šimeka.
Rezultati 4. kola županijskih nogometnih liga:
Prva ŽNL: Lepoglava- Zadrugar 3:2, Polet (T) – Plitvica (S) 2:1, Mladost (M) – Rudar 1:3, Polet Cestica – Mladost (Š) 0:3, Dubravka/Zagorac – Obreš 3:0, Ivančica – Budućnost 1:0, Drava – Podravac 0:0. Poredak: 1. Ivančica 10, 2. Dubravka/Zagorac 10, 3. Mladost (Š) 8 itd.
Druga ŽNL: Sračinec – Dinamo (A) 2:2, Dinamo (B) – Čevo 3:2, Sloboda ŠN – Mladost (Vž) 2:0, Novakovec – Nova Ves 1:4, Orač – Dinamo 01 0:0, Trnje – Vinica 2:2, Karlovec – Sloboda (T) 0:1. Vode Sloboda ŠN i Sloboda (T) s 10 bodova, treće je Čevo sa 7 itd.
Treća ŽNL: Vratno – Udarnik 0:5, Podravac – Omladinac 7:0, Beretinec – Klenovnik 5:1, Bratstvo – Mladost (VT) 1:3. Poredak: 1. Podravac 12, 2. Mladost (VT) 9, 3. Beretinec 6, 4. Klenovnik 6 itd.