Sloboda ŠN svladala Čevo

Županijske nogometne lige

24. 04. 2018.

Svladavši šemovečku Mladost 2:1 Dubravka/Zagorac zadržala je, u Prvoj ŽNL, devet bodova prednosti ispred Poleta iz Tuhovca. Poveli su domaći golom Kutnjaka u 33. minuti, izjednačio je Sabolić u 61., a devet minuta kasnije konačnih 2:1 postavlja Cepanec.
Careva Sloboda ŠN skinula je s trona Čevo u Drugoj ŽNL. Stopinšek u 3. iz jedanaesterca i Luka Sambolec u 63. minuti bili su strijelci za Varaždince. Vinica je visoko pobijedila Karlovec (5:1), iskoristila tako kiks Čeva i izbila na prvo mjesto. Varaždinska Mladost pak je u Novakovcu izvukla samo 1:1.
U Trećoj ŽNL Udarnik, iako sa samo 12 igrača u zapisniku, svoju je dobru formu potvrdio i protiv Bratstva pobjedom 2:0. Strijelci su bili Sermek u 32. i Lončarić u 68. minuti.
Rezultati ŽNL:
Prva ŽNL, 18. kolo: Lepoglava – Podravac Kitro 1:2, Drava – Budućnost 1:0, Ivančica – Obreš 2:0, Dubravka/Zagoreac – Mladost (Š) 2:1, Polet (C) – Rudar 4:2, Mladost (M) – Plitvica (S) 1:1, Polet (T) – Zadrugar 2:0. Poredak: 1. Dubravka/Zagorac 41, 2. Polet (T) 32, 3. Ivančica 32, 4. Podravac Kitro 29, 5. Drava 28 itd.
Druga ŽNL, 18. kolo: Sračinec – Sloboda (T) 1:4, Karlovec – Vinica 1:5, Trnje – Dinamo 01 3:3, Orač – Nova Ves 4:1, Novakovec – Mladost (Vž) 1:1. Poredak: 1. Vinica 43, 2. Čevo 41, 3. Sloboda (T) 41, 4. Sloboda ŠN 33, 5. Orač 28 itd.
Treća ŽNL, 19. kolo: Podravac – Omladinac 3:4, Mladost (VT) – Klenovnik 1:0, Vindija – Vratno 6:0, Udarnik – Bratstvo 2:0. Poredak: 1. Beretinec 40, 2. Mladost (VT) 34, 3. Podravac 33, 4. Udarnik 29 itd.