Sloboda ŠN i Plitvica (G) remizirale u šokantnoj završnici

Županijske nogometne lige

17. 09. 2018.

Ivančica je očigledno odlučila ove sezone učiniti sve kako bi se dokopala prvog mjesta i plasmana u Četvrtu ligu. Za sada joj sve polazi od ruke. Nakon četiri kola ima sve pobjede, a u ovom kolu deklasirala je neprepoznatljivi Polet u Cestici 9:0 uz četiri gola Tomislava Jagića.
U Varaždinu šokantna završnica utakmice između Slobode ŠN i Plitvice iz Gojanca. Sloboda je povela u 88. minuti preko Šmrečaka, ali su Gojančani poravnali u četvrtoj minuti sudačke nadoknade preko Črnile i osvojili bod. Naravno domaći su bili itekako nezadovoljni sucem koji je, prema njihovom mišljenju, previše produžio susret.
Varaždinska Mladost, u Drugoj ŽNL, stigla je do pobjede na svojem terenu protiv Dinama 2:1. Vincek u 33. i 47. minuti bio je strijelac za Mladostaše, a smanjio je Kovaček u 61. minuti susreta.

Prva ŽNL, 4. kolo: Mladost (M) – Vinica 1:3, Polet Cestica – Ivančica 0:9, Sloboda ŠN – Plitvica Gojanec 1:1, Polet Tuhovec – Zelengaj 2:1, Sloboda (T) – Budućnost 1:2, Obreš – Podravac Kitro 1:1, Plitvica (S) – Drava 3:3.
Poredak: 1. Ivančica 12, 2. Vinica 10, 3. Budućnost 10, 4. Obreš 8, itd.
Druga ŽNL, 4. kolo: Novakovec – Beretinec 1:1, Radnički – Čevo 5:1, Rudar – Mladost (VT) 4:1, Mladost (S) – Mladost (Š) 4:0, Trnje – Lepoglava 1:1, Zadrugar – Dinamo (B) 3:1, Mladost (Vž) – Dinamo 01 2:1.
Poredak: 1. Mladost (S) 10, 2. Zadrugar 10, 3. Mladost (Š) 9, 4. Beretinec 7, itd.
Treća ŽNL, 4. kolo: Klenovnik – Vratno 4:3, Bratstvo – Podravina 2:1, Orač – Omladinac 4:1, Sračinec – Vindija 2:1.
Poredak: 1. Orač 9, 2. Nova Ves 9, 3. Omladinac 7, 4. Klenovnik 7, itd.