Sloboda ŠN i Mladost (Vž) uvjerljivi, Udarnik namučio Beretinec

Županijske nogometne lige

14. 05. 2018.

Vodeća momčad Prve ŽNL Dubravka/Zagorac u Hrastovskom je ostvarila vrijednu pobjedu koja ju je još više približila naslovu. Hrebak u 10. i Toplak u 61. minuti doveli su Dubravku/Zagorac do 2:0. Samo devet minuta prije kraja utakmice Marković je probudio nadu u povoljniji ishod Zadrugara, ali ostalo je 2:1 za goste. Ivančica ne pušta drugo mjesto. Na gostovanju u Selniku svladala je domaću Plitvicu s 3:0, a strijelci su bili Friščić, Piskač i Gregur.
Varaždinski klubovi, Sloboda i Mladost, ostvarili su uvjerljive pobjede u Drugoj ŽNL. Sloboda ŠN pobijedila je Sračinec 4:1 s dva gola Kutnjaka te po jednim Ilievskog i Stopinšeka, dok je jedini gol za Srakare postigao Hudoletnjak. U Biškupcu je Mladost svladala Karlovec 3:1. Mikulić, Lončarić i Vincek bili su strijelci za Mladost, a počasni gol za goste postigao je Bačani.
U Trećoj ŽNL Udarnik je dobro namučio vodeći Beretinec. Dečki iz Kučana Gornjeg poveli su već u prvoj minuti preko Luke Hajnša. Beretincu je trebalo punih 27 minuta da poravna na 1:1, a strijelac je bio El Sinani. Rezultat se nije mijenjao sve do 67. minute kada pobjedu domaćinu donosi Sviben.
Prva ŽNL, 21. kolo: Plitvica (S) – Ivančica 0:3, Mladost (Š) – Podravac Kitro 2:3, Polet (T) – Polet (C) 7:0, Rudar – Drava 1:0, Obreš – Budućnost 3:1, Zadrugar – Dubravka/Zagorac 1:2, Mladost (M) – Lepoglava 5:0.
Poredak: 1. Dubravka/Zagorac 50, 2. Ivančica 41, 3. Polet (T) 39, 4. Podravac Kitro 36, 5. Mladost (M) 35 itd.
Druga ŽNL, 21. kolo: Sloboda ŠN – Sračinec 4:1, Dinamo 01 – Vinica 0:7, Mladost (Vž) – Karlovec 3:1, Dinamo (B) – Novakovec 8:3, Nova Ves – Sloboda (T) 0:2, Čevo – Trnje 3:2.
Poredak: 1. Vinica 52, 2. Čevo 48, 3. Sloboda (T) 44, 4. Sloboda ŠN 39, 5. Orač 32 itd.
Treća ŽNL, 22. kolo: Beretinec – Udarnik 2:1, Podravac – Mladost (VT) 4:0, Klenovnik – Vratno 11:0, Vindija – Omladinac 5:2.
Poredak: 1. Beretinec 46, 2. Mladost (VT) 40, 3. Podravac 36, 4. Vindija 35, 5. Udarnik 29 itd.