Sloboda ŠN iznenadila Zelengaj, Plitvica (G) do druge pobjede u nizu

Županijske nogometne lige

10. 09. 2018.

Plitvica iz Gojanca se razigrala i ostvarila drugu uzastopnu pobjedu u Prvoj ŽNL. Na svojem su igralištu bili uvjerljivi protiv Slobode Tužno 4:1. Dva gola postigao je Jošua Horvat (37. iz 11 m i 65.), te Dario Horvat (83.) i Buhin (87.). Počasni gol za Slobodu postigao je Poplatnik (88.).
Varaždinska Sloboda ŠN iznenadila je do ovog kola vodeći i uvjerljivi Zelengaj. U Kućanu su domaći poveli preko Mlakara već u 8. minuti, ali izjednačio je Ljubek u 54. Ponovno su igrači Zelengaja došli do vodstva u 71. minuti iz jedanaesterca, a strijelac je bio Hudoletnjak. Sloboda se nije predala i to joj se isplatilo u 81. minuti kada je Jerković pogodio za konačnih 2:2.
U Drugoj ŽNL teško je stradala Mladost iz Biškupca koja je poražena u Beretincu 4:0.

Prva ŽNL, 3. kolo: Zelengaj – Sloboda-ŠN 2-2, Ivančica – Plitvica (S) 6-0, Vinica – Polet (T) 4-3, Plitvica (G) – Sloboda (T) 4-1, Budućnost – Polet (C) 1-1, Mladost (M) – Obreš 2-2, Drava – Podravac Kitro 1-0. Poredak: Ivančica 9, 2. Zelengaj 7, 3. Vinica 7, 4. Obreš 7, 5. Budućnost 7, itd.
Druga ŽNL, 3. kolo: Radnički – Trnje 4-1 , Čevo – Zadrugar 2-2, Dinamo (B) – Novakovec 2-1, Beretinec – Mladost (VŽ) 4-0, Dinamo 01 – Mladost (S) 1-2, Mladost (Š) – Rudar 47 2-1, Mladost (VT) – Lepoglava 2-2. Poredak: 1. Mladost (Š) 9, 2. Zadrugar 7, 3. Mladost (S) 7, 4. Dinamo 01 6, itd.
Treća ŽNL, 3. kolo: Omladinac – Bratstvo 2-0, Podravac – Sračinec 0-1, Vindija – Klenovnik 0-2, Vratno – Nova Ves 0-3, Orač – slobodan. Poredak: 1. Nova Ves 9, 2. Omladinac 7, 3. Orač 6, 4. Klenovnik 4, itd.