Sloboda gurnula Plitvicu na začelje

4. liga Vž-Čk

16. 04. 2018.

Nedeljanec nije uspio poremetiti planove vodećem Nedelišću. Na domaćem su terenu poraženi 2:0, a strijelci za goste iz čakovečkog predgrađa bili su Pomper u 10. i Vizinger u 66. minuti utakmice.
Susjedi Nedeljančana doživjeli su i drugi poraz za redom. U derbiju začelja Sloboda iz Slakovca pobijedila je Plitvicu Gojanec 2:1. Jošua Horvat doveo je Gojančane u vodstvo u 52. minuti, a onda je Begović s dva gola, u 65. i 77. minuti, okrenuo rezultat i tri boda idu Slobodi. Obje momčadi sada imaju po 14 bodova, ali su zamijenile mjesta na tablici. Plitvica je posljednja, a Sloboda pretposljednja.
Zelengaj je došao do vrijedne pobjede protiv Podravine. Valjak je doveo Podravinu u vodstvo u 21. minuti, a onda su Gudasić u 71. i Vađunec autogolom u 83. minuti razveselili navijače Zelengaja.
Rezultati 20. kola 4. lige VŽ-Čk: Zelengaj – Podravina 2:1, Polet – Dinamo 2:2, Sloboda – Plitvica Gojanec 2:1, Rudar – Međimurec 1:1, Novi Marof – Pušćine 4:0, Sloga – Jalžabet 1:1, Bednja – Mladost Komet 2:1, Nedeljanec – Nedelišće 0:2. Poredak: 1. Nedelišće 44, 2. Polet 42, 3. Bednja 39…7. Podravina 30…9. Novi Marof 24…13. Jalžabet 19, 14. Zelengaj 16, 15. Sloboda 14, 16. Plitvica 14.