Rijeka se nije dala iznenaditi – Varaždinci se s Rujevice vraćaju bez bodova

NK Varaždin

21. 03. 2021.

U susretu 26. kola Prve HNL, Rijeka na svom terenu nije dopustila iznenađenje i pobijedila je Varaždin rezultatom 2:0.

Prvi je pogodak u 22. minuti susreta postigao Nino Galović koji je samo 13 minuta kasnije i drugi puta zatresao mrežu gostiju.

Rijeka se nakon ove pobjede vratila na 4. mjesto prvenstvene ljestvice s 3 boda ispred Hajduka koji ima dvije utakmice manje, a Varaždin je pretposljednji.

RIJEKA: Nevistić – Tomečak, Capan, Galović, Vukčević (od 85′ Štefulj) – Čerin, Lončar – Murić (od 72′ Mudražija), Andrijašević, Menalo – Drmić (od 75′ Kulenović)

VARAŽDIN: Zelenika – Tkalčić (od 85′ Kolarić), Stolnik, Pellumbi, Peco (od 75′ Vuk) – Postonjski, Senić (od 40′ Djou), Memija – Herrera (od 46′ Boban), Posavec (od 85′ Petrović), Obregon