Rijeka pogodcima Mamića i Gorgona protiv Varaždina izborila četvrtfinale Kupa Hrvatske

Varaždin - Rijeka 1:2

31. 10. 2019.

Varaždin i Rijeka odigrali su danas susret osmine finala Kupa Hrvatske, u kojem je Rijeka izborila četvrtfinale rezultatom 1:2.
U podosta nezanimljivom prvom dijelu susreta Rijeka je bila dominantna momčad, no nije bilo pravih šansi, a ni dinamike igre, no s drugim poluvremenom situacija se promijenila. Već u 47. minuti nakon velike pogreške obrane domaćih, lopta dolazi do Murića koji je loše pucao, no odbija se do Mamića koji prizemnim udarcem s desetak metara pogađa za 1:0, a samo sedam minuta kasnije Rijeka povećava vodstvo pogotkom Gorgona.
Vodstvo Rijeke smanjio je Vuk u 83. minuti, a rezultat 1:2 održao se do kraja utakmice.