Polet rekordno, Plitvica razveselila navijače

4. liga Čk-Vž

23. 04. 2018.

Rekordnu pobjedu u 21. kolu Četvrte lige Varaždin-Čakovec ostvario je Polet iz Svetog Martina na Muri koji je na gostovanju u Slakovcu svladao domaću Slobodu s visokih 8:0. No to mu ipak nije bilo dovoljno da da zasjedne na prvo mjesto jer je vodeće Nedelišće u međimurskom derbiju bilo bolje od Dinama iz Domašinca s 4:0.
Varaždinski klubovi nisu bili osobito uspješni. Zapravo jedino veselje svojim navijačima priredila je Plitvica koja je na svojem terenu u Gojancu svladala Rudar 3:2. Gosti su poveli preko Risonjića već u 1. minuti, ali su onda Tomašić, Jošua Horvat i Tkalčec okrenuli na 3:1. Stvar je pred kraj utakmice malo zakuhao opet Risonjić, smanjivši na 3:2, ali taj rezultat nije se mijenjao.
Zelengaj je u Dunjkovcu poražen od Međimurca 4:2. Iako je poveo preko Simaoa u 7. minuti, Međumurec je s četiri uzastopna gola došao do visokih 4:1. Vrbanić je pred kraj susreta smanjio na 4:2.
Nedeljanec je doživio poraz u Pušćinama rezultatom 4:2. Bosilj i Celinger doveli su Pušćine do 2:0, Kovačić je smanjio na 2:1, a onda su Kocijan i Levanić povisli na 4:1, da bi potom Kišić smanjio na 4:2.
Rezultati 21. kola 4. lige Vž-Čk: Sloboda – Polet 0:8, Podravina – Bednja 1:1, Mladost Komet – Sloga 1:1, Nedelišće – Dinamo 4:0, Plitvica – Rudar 3:2, Međimurec – Zelengaj 4:2, Jalžabet – Novi Marof 4:1, Pušćine – Nedeljanec 4:2.
Poredak: 1. Nedelišće 47, 2. Polet 45, 3. Bednja 40… 13. Nedeljanec 20… 15. Plitvica 17, 16. Zelengaj 16.