Pobjede Slobode ŠN i Udarnika, Mladost (Vž) remizirala

Županijske nogometne lige

16. 10. 2017.

Vodeća Dubravka/Zagorac, kao i njen pratitelj Ivančica, samo su remizirali u 9. kolu Prve županijske lige. Dubravka je odigrala 0:0 u Tuhovcu s Poletom, a Ivančica je u Hrastovskom sa Zadrugarom završila 1:1. Zanimljivo je spomenuti kako su Ivančani vodili golom Mendaša od 65. minute, a izjednačujući gol primili su u trećoj minuti sudačke nadoknade. S(p)retni strijelac za Zadrugar bio je Pačko.
U Drugoj ŽNL varaždinska Sloboda ŠN na jedvite je jade došla do pobjede protiv Novakovca golom Benjamina Sambolca pet minuta prije kraja. Mladost iz Biškupca doma je remizirala sa Slobodom iz Tužnog i gubitkom dva boda ispustila priliku da se potpuno približi vodećima. Sloboda je povela već u 3. minuti preko Poplatnika, Zajec je u 42. izjednačio, a onda u sudačkoj nadoknadi drama. Prvo su gosti u 91. minuti poveli golom Pučeka, a poravnao je Hlad u 93. i svakome je pripao po bod.
Udarnik je u Trećoj ŽNL svladao Klenovnik 2:0 golovima Lončarića (52) i Šimeka (73-11m).
Rezultati 9. kola: Prva ŽNL: Obreš – Lepoglava 2:2, Rudar 47 – Podravac Kitro 1:2, Mladost (Š) – Budućnost 2:2, Plitvica (S) – Drava 0:6, Zadrugar – Ivančica 1:1, Polet (T) – Dubravka/Zagorac 0:0, Mladost (M) – Polet Cestica 3:0. Poredak: 1. Dubravka/Zagorac 23, 2. Ivančica 17, 3. Mladost (Š) 15, 4. Drava 15 itd.
Druga ŽNL: Dinamo 01 – Sračinec 3:2, Nova Ves – Vinica 1:3, Mladost (Vž) – Sloboda (T) 2:2, Čevo – Karlovec 5:1, Dinamo (A) – Trnje 4:3, Dinamo (B) – Orač 1:4, Sloboda ŠN – Novakovec 1:0. Poredak: 1. Čevo 22, 2. Vinica 21, 3. Sloboda (T) 20, 4. Sloboda ŠN 19, 5. Mladost (Vž) 18 itd.
Treća ŽNL: Udarnik – Klenovnik 2:0, Vindija – Mladost (VT) 1:1, Vratno – Bratstvo 0:3, Podravac (Sv) – Beretinec 1:1. Poredak: 1. Beretinec 19, 2. Mladost (VT) 19, 3. Podravac 17, 4. Udarnik 13 itd.