Pobjede Dubravke/Zagorca i Slobode ŠN

Županijske nogometne lige

25. 09. 2017.

Dubravka/Zagorac pobjedom protiv Rudara zadržala je četiri boda prednosti na tablici Prve ŽNL. Blaži je doveo domaće u vodstvo u 38. minuti, izjednačio je Grđan u 51., ali pobjedu Dubravki donosi Hrebak sedam minuta kasnije. Ivančica izgleda gubi bitku za prvo mjesto. U derbiju kola izgubila je na domaćem terenu od šemovečke Mladost 2:3.
U Drugoj ŽNL varaždinska Sloboda svladala je Dinamo iz Apatije 4:1 golovima Luke i Benjamina Sambolca, Pofuka i Habeka. Strijelac za Dinamo bio je neuništivi Veldin Karić. Mladost iz Biškupca odigrala je samo 1:1 u Petrijancu s Oračem. Iako su poveli preko Zormana u 19. minuti iz jedanaesterca, domaći su poravnali u 40. golom Žnidarića.
Udarnik iz Kućana u Trećoj je ligi doživio drugi prvenstveni poraz i to od Beretinca 2:1. Žganec je doveo Beretinec u vodstvo u 15. minuti, poravnao je Gradečak u 48., ali se za pobjedu domaćina pobrinuo Matko Horvat u 76. minuti utakmice.
Rezultati 6. kola:
Prva ŽNL: Lepoglava – Polet (T) 1:3, Mladost (M) – Zadrugar 2:2, Polet (C) – Plitvica (S) 2:0, Dubravka/Zagorac – Rudar 2:1, Ivančica – Mladost (Š) 2:3, Drava – Obreš 1:3, Podravac Kitro – Budućnost 1:1. Poredak: 1. Dubravka/Zagorac 16, 2. Obreš 12, 3. Mladost (Š) 11, 4. Ivančica 10 itd.
Druga ŽNL: Sračinec – Dinamo (B) 0:5, Sloboda ŠN – Dinamo (A) 4:1, Novakovec – Čevo 2:5, Orač – Mladost (Vž) 1:1, Trnje – Nova Ves 0:3, Karlovec – Dinamo 01 2:2, Sloboda (T) – Vinica 2:5. Poredak: 1. Čevo 13, 2. Sloboda ŠN 13, 3. Vinica 12, 4. Mladost (Vž) 11 itd.
Treća ŽNL: Podravac – Vindija 3:3, Beretinec – Udarnik 2:1, Bratstvo – Omladinac 2:5, Mladost (VT) – Klenovnik 3:2. Poredak: 1. Podravac 13, 2. Beretinec 12, 3. Mladost (VT) 12 itd.