Plitivica (G) osvojila bod u Ivancu, četvrta uzastopna pobjeda Mladosti (Vž)

Županijske nogometne lige

05. 11. 2018.

Ivančica se nikako ne može sastati s pobjedom. U posljednja tri kola, tri puta je remizirala i sada je njena prednost u odnosu na pratitelje osjetno smanjena. Protiv Plitvice iz Gojanca sve je krenulo prema planu. Poveli su preko Jerbića u 3. i Darka Jagića u 32. minuti 2:0, a onda sve upropastili. Zgrebac je iz penala u 34. minuti smanjio na 2:1, a izjednačenje i bod Gojančanima donio je Gredelj u 86. minuti. Varaždinska Sloboda ŠN pobijedila je u Tužnom imenjake 4:1. Iako su domaći poveli golom Poplatnika Varaždinci su s dva gola Mikuleca te Pofuka i Kutnjaka došli do pobjede. Zelengaj je s također 4:1 bio bolji od Drave u Svetom Đurđu. Drava je povela golom Namjesnika u 14. minuti, a onda su Mlakar u 15., Hudoletnjak u 23. iz jedanaesterca, Pokos autogolom u 74. i Bekavac u 85. minuti potpuno okrenuli rezultat u korist dečki iz Kućana.
U Drugoj ŽNL vrijedi spomenuti četvrtu uzastopnu pobjedu varaždinske Mladosti. Na svojem terenu u Biškupcu pobijedila je Novakovec 2:0 golovima Vinceka u 65. i Horvatića u 72. minuti utakmice te tako došla do trećeg mjesta na prvenstvenoj ljestvici. U derbiju kola Mladost iz Sigeca bila je bolja od Zadrugara 2:0 i napravila još jedan korak bliže jesenskom naslovu.

Prva ŽNL, 11. kolo: Plitvica (S) – Mladost (M) 3:1, Podravac Kitro – Vinica 2:12, Polet Cestica – Polet (T) 0:1, Drava – Zelengaj 1:4, Budućnost – Obreš 3:1, Sloboda (T) – Sloboda ŠN 1:4, Ivančica – Plitvica (G) 2:2.
Poredak: 1. Ivančica 27, 2. Budućnost 23, 3. Zelengaj 22, 4. Polet (T) 21, 5. Vinica 20, 6. Sloboda ŠN 15, itd.
Druga ŽNL, 11. kolo: Rudar – Radnički 0:1, Mladost (S) – Zadrugar 2:0, Dinamo 01 – Trnje 2:1, Mladost (Š) – Beretinec 4:0, Mladost (Vž) – Novakovec 2:0, Mladost (VT) – Dinamo (B) 1:2, Lepoglava – Čevo 0:4.
Poredak: 1. Mladost (S) 28, 2. Zadrugar 23, 3. Mladost (Vž) 23, 4. Radniki 22, 5. Beretinec 21, 6. Dinamo 01 16, itd.
Treća ŽNL, 11. kolo: Podravac (Sv) – Klenovnik 5:1, Omladinac – Sračinec 4:1, Orač – Bratstvo 5:1, Vindija – Nova Ves 1:4.
Poredak: 1. Orač 30, 2. Nova Ves 24, 3. Klenovnik 16, 4. Omladinac 16, 5. Podravac (Sv) 12, itd.