Pale u završnici

Iako su vodile većinu susreta rukometašice Koke poražene su u susretu sedmog kola Prve rukometne lige za žene na gostujućem terenu od ekipe Zrinskog 31:29.

02. 11. 2015.

Koka je bila bolja od prve do 47. minute kada Zrinski prvi puta stiže do izjednačenja, a nekoliko minuta kasnije i prvog vodstva na utakmici. Nakon toga utakmica ulazi u neizvjesnu završnicu u kojoj se ekipe smjenjuju u vodstvu. Više mirnoće i sigurnosti imale su domaće igračice koje su u posljednje tri minute postigle tri, a primile samo jedan pogodak za konačnih 31:29.
Kod Koke najefikasnije su bile Ines Domjan i Josipa Tomić sa po šest pogodaka. Jedan pogodak manje postigla je Stela Vrček. Elena Halili, Anita Poljak, Suzana Furjan i Nikolina Zadravec bile su precizne po tri puta. Janja Golubić sakupila je jedanaest obrana.
Zahvaljujući ovoj pobjedi Zrinski je preskočio Koku koja je sada jedanaesta s dvije pobjede i pet poraza.