Očekivan poraz Kokica

Podravka - Koka 26:23

26. 02. 2017.

Rukometašice Koke nisu napravile iznenađenje u Koprivnici, iako to od njih zapravo nitko nije niti očekivao. No pružile su zato sasvim solidan otpor nedodirljivim Koprivničankama. Na kraju su poražene samo 26:23 (16:11).
Kokice su se dobro držale veći dio prvog poluvremena, a čak su i dvaput bile u vodstvu. Odmah na početku za 1:0 i u 17. minuti kada je Ivana Dragišić s dva gola Podravkinih 6:5 okrenula u 6:7. Poslije toga domaće su se „razljutile“, napravile seriju 3:0 i više vodstvo nisu ispuštale. Ostalo je bila stvar rutine, ali se Kokice nisu dale potući „do nogu“.
Kod domaćih najefikasnije su bile Vidak s 9 i Nemaškalo sa 6 golova, a kod Koke Ivana Dragišić je postigla 8 golova, Masnić 5, Jalušić 4, Halili 3, Furjan, Čović i Tomić po 1 gol. Janja Golubić skupila je 10 obrana.
Bez obzira na pobjedu Sesveta u Osijeku, čime sada i Koka i Sesvete imaju po 20 bodova, Kokice su zadržala treće mjesto na prvenstvenoj ljestvici zbog nešto bolje gol-razlike.
U sljedećem kolu Koka će biti domaćin Splitu.