U dramatičnoj utakmici Varaždince s igračem manje deklasirao Hajduk s 4 gola u mreži!

NK VARAŽDIN

11. 02. 2023.

Minutom šutnje za preminulog Miroslava Ćiru Blaževića započeo je važan okršaj Varaždinaca i Splićana.

Hajduku koji iza sebe ima dva uzastopna poraza pobjeda je bila imperativ. Iako su Varaždinci pružali dobar otpor gostujuća momčad uspjela je uzeti vrijedna 3 boda u izuzetno napetoj utakmici koja je završila rezultatom 1:4.

Nakon prvog gola Hajduka za koji je zaslužan Dario Melnjak. Varaždin je ekspresno uzvratio izjednačenjem pogotkom Brodića.

U 55. minuti Elezi napušta teren nakon direktnog crvenog kartona. Iako su se s igračem manje Varaždinci neko vrijeme dobro držati ubrzo je uslijedio potpuni potop s još 3 gola u njihovu mrežu – Livaje, i dva komada 18 – godišnjeg Pukštasa.

nk varazdin-hajduk-utakmica-torcida (12) nk varazdin-hajduk-utakmica-torcida (10)

Izvor i foto: vzaktualno.hr