Nezaustavljive Kokice

Koka - Umag 29:21

20. 11. 2016.

Na najbolji mogući način rukometašice Koke završile su ovu natjecateljsku godinu. Protiv Umaga ostvarile su sedmu prvenstvenu pobjedu, zadržale treće mjesto na prvenstvenoj ljestvici i mirno mogu otići na zasluženi odmor. Umažanke su „pale“ rezultatom 29:21 (14:12).
Ova je utakmica zapravo bila predigra susretu GRK Varaždin 1930 i Umaga istog dana i imala je nekako isti scenarij. U prvom poluvremenu Kokice su uglavnom vodile i završile ga s dva gola viška, a onda su sjajnom serijom u prvih osam minuta nastavka napravile 4:0 (18:12) i „slomile“ svoje gošće. Opet je briljirala Ivana Dragišić s 10 golova, Silvija Masnić postigla je 8, Ines Domjan 5, Suzana Furjan 3, Ivana Tomić 2 i Elena Halili jedan gol. Janja Golubić bila je odlična na vratima skupivši 12 obrana. Kod Umaga najefikasnija je bila Ana Rajić s 5 golova.
Nakon 9. odigranih kola Koka je na trećem mjestu s 14 osvojenih bodova. Vode Podravka i Lokomotiva s 18 bodova. Prvenstvo se nastavlja krajem siječnja.