Nedeljanec iznenadio Podravinu

4. liga

16. 10. 2017.

Nekoliko super iznenađenja ponudilo je 9. kolo Četvrte lige Varaždin-Čakovec. Najveće se dogodilo u Pušćinama gdje je, do ovog kola, posljednjeplasirani domaćin iznenadio aktualnog prvaka i vodeću momčad lige, Polet iz Svetog Martina na Muri pobijedivši 2:1.
Iznenađenje je napravio i Nedeljanec koji je usred Ludbrega svladao trećeplasiranu Podravinu. Ludbrežani su nakon prvih 45 minuta vodili golom Topalovića, a onda je na početku nastavka trener Damir Maretić ubacio svojeg đokera Marka Kovačića. On je prvo izjednačio u 53. minuti, potom je Glavaš u 75. doveo Nedeljanec u vodstvo iz penala, a pobjedu je potvrdio opet Kovačić devet minuta prije kraja.
Plitvica Gojanec nastavlja po starom. Opet su iznenadili, ali opet neugodno. Izgubili su doma od čakovečke Sloge 1:2. Baksa i Dario Horvat (autogol) doveli su goste do 2:0, a smanjio je pred kraj Buhin.
Zelengaj je u subotu poražen u Murskom Središću od Rudara 1:0, a jedini strijelac bio je Levačić u 66. minuti.
Rezultati 9. kola Četvrte lige Varaždin-Čakovec: Rudar – Zelengaj 1:0, Sloboda – Bednja 0:1, Pušćine – Polet 2:1, Jalžabet – Nedelišće 1:0, Mladost Komet – Dinamo 2:1, Podravina – Nedeljanec 1:3, Plitvica Gojanec – Sloga (Č) 1:2, Međimurec – Novi Marof 3:2.
Poredak: 1. Polet 20, 2. Nedelišće 19, 3. Podravina 19… 11. Nedeljanec 8, 13. Zelengaj 7, 15. Plitvica (G) 6, 16. Novi Marof 5.