Nedeljanec i Dubravka/Zagorac osvojili bodove

4. liga Vž-Čk

05. 11. 2018.

U preostale tri utakmice 12. kola 4. Lige Varaždin – Čakovec, odigranih u nedjelju poslijepodne, nije bilo iznenađenja.
Nedeljanec je očekivano slavio u Novom Marofu protiv slabog domaćina 3:1. Rog je doveo Nedeljančane u vodstvo u 29. minuti, ali su Marofčani odmah na početku nastavka poravnali preko Sabolića. Gredelj je u 62. minuti donio novo vodstvo gostima, a pobjedu je potvrdio Kovačić tri minute prije kraja.
U Turčinu je Dubravka/Zagorac glatko svladala neugodni Međimurec 3:0 golovima Ribića (47.), Conjara (63.) i Vuka (65.).
Međimurski okršaj u Domašincu između Dinama i Nedelišća završio je bez golova.
Rezultati 12. kola 4. lige Varaždin – Čakovec: Varteks – Bednja 2:0, Podravina – Sloga 0:1, Mladost Komet – Rudar 0:3, Omladinac – Pušćine 1:3, Polet – Jalžabet 6:0, Novi Marof – Nedeljanec 1:3, Dinamo – Nedelišće 0:0, Dubravka/Zagorac – Međimurec 3:0.
Poredak: 1. Varteks 32, 2. Bednja 27, 3. Polet 23, 4. Pušćine 23, 5. Nedelišće 19, 6. Međimurec 19 itd.