Marko Koščević prvak Hrvatske u hrvanju

Pripadnik Interventne jedinice policije PUvaraždinske.

23. 05. 2016.

Na 25. Prvenstvo Hrvatske u hrvanju grčko-rimskim načinom za seniore, održanom u subotu u Petrinji, članovi Hrvačkog kluba Vindija osvojili su dvije medalje. Naslov prvaka Hrvatske osvojio je Marko Koščević, inače pripadnik Interventne jedinice policije, Policijske uprave varaždinske.

On je u finalu, u kategoriji do 130 kg, uvjerljivo pobijedio aktualnog reprezentativca i višestrukog prvaka Hrvatske Stjepana Lavrića. Dodajmo i da je u kategoriji do 59 kg Sandro Frankol osvojio brončanu medalju.

HK Vindija na Prvenstvu je imala ukupno sedam hrvača. Mihael Bešenić u kategoriji do 59 kg, Benjamin Šokman do 71 kg, Jan Siročić do 80 kg te Ivan Ratković u kategoriji do 98 kg izgubili su borbe za brončana odličja. Nikola Fajfarić u kategoriji do 66 kg ostao je bez plasmana. Prvenstvo Hrvatske u hrvanju grčko-rimskim načinom za seniore u Petrinji okupilo je hrvače iz 14 klubova.