Koka ponovo uvjerljiva

Koka - Dugo Selo 35:25

12. 02. 2018.

Kao što se i očekivalo Kokice su u 14. kolu Prve ŽRL uvjerljivo svladale Dugo Selo 35:25 (17:13).
Sve je zapravo podsjećalo na prethodnu utakmicu s Trešnjevkom. Gošće su se držale petnaestak minuta, do 6:6, onda je Koka u pet minuta napravila 5:1 i otišla na 11:7. Potom su se malo opustile pa su se cure iz Dugog Sela približile na 12:11, ali do kraja poluvremena vratila se prednost od četiri razlike. Nastavak je odigran u revijalnom tonu. Priliku su dobile i pričuve, a razlika je samo rasla u korist Koke.
Opet je najefikasnija bila Dejana Milosavljević s 10 golova, Suzana Furjan postigla je 7, Masnić 5, Jalušić i Blažek 3, Tomić i Domjan 2 te Balajić, Rogina i Vrabec po 1 gol. Janja Tušek imala je 10 obrana, a Helena Šegota 4. Kod Dugog Sela najefikasnije su bile Anamarija Galić sa 7 i Valentina Čamber s 5 golova.
Bio je to 21 bod Kokica u ovom prvenstvu koji ih i dalje čvrsto drži na trećem mjestu prvenstvene ljestvice iza Podravke i Lokomotive.