Koka ispustila pobjedu

Bjelovar - Koka 31:31

29. 10. 2018.

U nevjerojatno uzbudljivoj utakmici, punoj preokreta, Koka je na kraju ispustila pobjedu i s domaćim Bjelovarom odigrala samo 31:31 (18:23).
Bjelovarčanke su bolje otvorile susret. U 8. minuti imale su 8:4, ali su Kokice u 15. minuti uspjele izjednačiti na 10:10, da bi do kraja poluvremena, predvođene Terezijom Čurić napravile pet golova prednosti. Međutim, u nastavku nevjerojatatn preokret. Izuzetno raspoložene Ivana Dragišić s četiri i Josipa Mamić s dva gola, u 41. minuti izjednačuju na 24:24. Igra se potom “gol za gol”, Koka vodi, Bjelovar izjednačuje, a onda u samoj završnici, pet minuta prije kraja, Koka ipak odlazi na “pristojnih” tri razlike, no ni to joj nije bilo dovoljno da zadrži pobjedu. Bjelovarčanke su golovima Borković, Mioč i Dragišić izjednačile na konačnih 31:31.
Ovim bodom Koka je došla do 6. mjesta na prvenstvenoj ljestvici s 5 bodova.
Najefikasnija kod Koke bila je Tereza Čurić s 10 golova, Katarina Mrazović postigla je 7, Jalušić i Blažek postigle su svaka po 5, Masnić 3 i Papac jedan gol. Helena Šegota imala je 10 obrana. U domaćim redovima daleko najefikasnija bila je Ivana Dragišić s 13 golova.
U sljedećem kolu Koka će ugostiti Zamet.