Kadeti Vindije ponovo najbolji u Hrvatskoj

Vindija - Nada Split 20:0

26. 09. 2017.

Protekle subote i nedjelje u Sisku je odigran Final four turnir hrvatskog bejzbolskog prvenstva za kadete U16. Glavni favorit ovog završnog turnira bili su prošlogodišnji prvaci, igrači varaždinskog Baseball kluba Vindija.
Dominacija varaždinskih mladih bejzbolaša osjetila se tijekom cijelog turnira. U subotu su u polufinalnoj utakmici savladali Baseball klub Zagreb s 10:3, te time osigurali finalnu utakmicu koja se igrala u nedjelju. U finalu su Varaždinci još jednom dokazali da su daleko najbolja ekipa u hrvatskom prvenstvu te s visokih 20:0 savladali splitsku Nadu i time osvojili hrvatsko bejzbolsko prvenstvo za kadete.
Nakon osvajanja juniorskog bejzbolskog prvenstva Hrvatske, međunarodnog prijateljskog „Vindi Iso Sport 2017“ turnira, ovo je još jedan u nizu sjajnih ostvarenja za ovu talentiranu generaciju. Ova ostvarenja rezultat su napornog i kvalitetnog treninga, a s obzirom da je ova generacija ove sezone osvojila sva prva mjesta, Baseball klub Vindija može konstatirati da ima dobru bazu za budući seniorski sastav.