Drugi u Čakovcu

KK Shito Ryu Varaždin

27. 02. 2017.

U Čakovcu je održan 1. Karate do kup Mabuni kojeg je organizirao domaći Karate klub Mabuni. Karate klub Shito Ryu Varaždin sudjelovao je s 21 natjecateljem od kojih je većini ovo bio prvi nastup. Varaždinci su u ukupnom poretku od osam klubova iz Hrvatske, Slovenije i Austrije zauzeli drugo mjesto po broju osvojenih medalja.
Jakov Kostanjevac je u kategoriji cicibana osvojio prvo mjesto, kao i Lamia Knezoci u kategoriji mlađih učenica. Leon Vidmanić je u borbi, učenici do 38 kg, osvojio prvo mjesto i kate učenici drugo mjesto. Lana Pavlaković je u kategoriji kate učenice osvojila prvo mjesto i borbe učenice +38 kg prvo mjesto te je ujedno proglašena za najbolju natjecateljicu turnira.
Trener kluba Pavao Marjanović izuzetno je zadovoljan uspjehom svojih karatista budući da je većini ovo bio prvi turnir.