Dretar Karić u finalu izgubila od Mužinić

Međunarodni turnir u Ostravi

10. 09. 2017.

Na međunarodnom stolnoteniskom turniru za osobe s invaliditetom u češkoj Ostravi zlatno odličje u kategoriji sjedećih sportašica (1-3) osvojila je Anđela Mužinić koja je u finalu s 3:0 pobijedila svoju partnericu iz reprezentacije Helenu Dretar Karić, pišu Sportske novosti.
Hrvatska je osvojila još medalja, zlato Pavle Jozić, broncu Vjekoslav Gregorović, Jelena Šišić i Tomislav Špalj.
Predsjednik Hrvatskog stolnoteniskog saveza osoba s invaliditetom Dragan Rakić istaknuo je da su ovi rezultati dobra najava Europskog prvenstva koje će se krajem rujna održati u slovenskom Laškom.
Na turniru u Ostravi sudjeluvalo je 180 igrača iz 26 zemalja, a hrvatske su predstavljaja četiri stolnotenisača i tri stolnotenisačice.