Dobri rezultati mladih Varteksovaca na otvorenju sezone u kajaku na divljim vodama – Hana Valjak osvojila i medalju!

Kajak kanu klub Varteks

19. 03. 2023.

Mlađi natjecatelji Kajak kanu kluba Varteks nastupili su na slalom i spust utrci na Tacenu u Ljubljani.

Natjecanje je bilo otvaranje sezone u kajaku na divljim vodama pa je na njemu nastupilo preko 200 natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije, Austrije, Njemačke, Italije, Srbije i Makedonije.

Spust se vozio na stazi dužine 1,5 kilometar rijekom Savom. U kategoriji starijih kadetkinja Hana Valjak pobijedila je u kajaku jednosjedu.

U kategoriji mlađih kadeta u kajaku Borna Valjak bio je 16., a kod starijih kadeta u kajaku Marin Bjeliš plasirao se na 16., a Neo Vugrek na 19. mjesto.

Na slalomu u kategoriji starijih kadetkinja Hana Valjak zauzela je sedmo mjesto u kajaku jednosjedu. Kod starijih kadeta u kajaku Marin Bjeliš plasirao se na 25., a Neo Vugrek na 26. mjesto.